НАРОДНА НОВИНА: “По селу ходять ніби-то військові, беруть гусей, курей на потреби”

Опубліковано в 14:01 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    1 149

Учора в одне із сіл Запорізької області, в якому проживають мої знайомі, приїхало авто схоже на військове з чоловіками у військовій формі. Вони ходили по дворах місцевих мешканців, а це здебільшого бабусі та дідусі, переписуючи кількість домашніх тварин. При цьому, аргументуючи “на потреби воєнного стану”, брали 5 гусей, 5 курей… Історія ця швидко припинилась після того, як онук однієї з бабусь вийшов та почав ставити серйозні питання, просивши відповідного роз’яснення і фіксувати усе на камеру. Тут їх слід і простив.

Звертаємось до усіх!

ОФІЦІЙНО: Будь-яке приватне рухоме чи нерухоме майно примусово відбирати у людей представникам влади, принаймні, поки що заборонено. Так у Верховному суді роз’яснили статтю про конфіскацію закону “Про правовий режим воєнного стану”. Заборона на вилучення майна діятиме поки не ухвалять сам механізм конфіскації.

Судячи з історії, яку надіслав нам читач, шахраї теж не дремлять, а нахабно користуючись “воєнним положенням”, вводять людей в оману та наганяють ще більшу паніку на населення. У разі виявлення подібних ситуацій, сміливо телефонуйте на 102.

Залишити відповідь