Наші сильні спортсмени знов перші! (ФОТО)

Опубліковано в 7:00 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    475

4 – 6 травня у м. Мелітополі проходив ІІІ Всеукраїнський турнір на честь “Георгія Побідоносця” по жиму штанги лежачи, становій тязі, багатоповторного жиму, підйому штанги на біцепс.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з усієї України, в тому числі й спортсмени СК «Олімп» Пологівської ДЮСШ на чолі з тренером Юрієм Клименком.

Від Пологівської ДЮСШ виступили 9 юних спортсменів і 3 дорослих. У жорсткій конкуренції силачів було нелегко, але наші спортсмени повернулися додому з медалями і нагородами.

Жим штанги лежачи у своїх вагових категоріях: Артем Клименко, Максим Сіденко, Сергій Петренко, Олександр Сіденко, Антон Цибулько, Юрій Тоцький, Вікторія Горулько посіли перші місця, Олександр Вязовцев посів друге місце.

У становій тязі у своїх вагових категоріях Яна Радченко, Анжела Морозкова та Єгор Редька посіли перші місця.

Підйом штанги на біцепс тренер команди, вчитель гімназії «Основа» Юрій Клименко посів 2 місце.

Перемоги і нагороди – нові досягнення в скарбничках наших силачів, стимул тренуватися ще завзятіше, а для інших – приклад для наслідування. Наші спортсмени доводять, що спорт – це не тільки сила, а ще й краса та здоров’я.

Учасники команди та їхній тренер щиро вдячні постійному і надійному спонсору – генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Андрію Івановичу Чеберку, виконавчому директору підприємства Максиму Андрійовичу Чеберку і голові профспілкового комітету Світлані Вікторовні Пустовойтенко за допомогу в організації поїздки на змагання і за розвиток спорту Пологівщини.

Юрій Клименко

Залишити відповідь