Наші знову перші! Пологівські спортсмени на Чемпіонаті України (ФОТО)

Опубліковано в 12:59 В Україні, Новини, У Пологах, У районі    559

13 та 14 квітня в м.Київ проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих видів вправ. Пологівці не залишились осторонь такої знаменної події. Вихованці ДЮСШ – спортсмени, разом з тренером Юрієм Клименком, взяли участь у Всеукраїнському Чемпіонаті.

«Це була подія, до якої ми вперто готувалися, адже першість у Чемпіонаті, прямо кажучи, відкриває двері нових можливостей для пологівських спортсменів – першочергово – це участь у світових змаганнях. Тому, здобувши перші місця у Чемпіонаті України, в листопаді 2019 року ми можемо брати участь у Чемпіонаті Євразії. Хочу сказати, що деякі діти вже не вперше виступають на змаганнях такого рівня, а для деяких це був дебют, і досить вдалий. Діти не лише показували спортивну майстерність, а й мали змогу поспілкуватися з іншими, обмінятись досвідом, завести цікаві знайомства» – ділиться враженнями тренер Юрій Клименко.

Юні спортсмени прославили свій рідний край та отримали пам’ятні нагороди:

Артем Клименко, учень гімназії «Основа». Зайняв 1 місце у жимі штанги лежачи.

Яна Радченко, учениця ЗОШ 4. Зайняла 1 місце в пауерліфтингу, в жимі штанги лежачи та в становій тязі

Максим Сіденко, учень ЗОШ №4. Зайняв 1 місце – пауерліфтинг та в окремих вправах в жимі і становій тазі.

Вікторія Горулько, учениця ЗОШ № 4. Посіла 2 місце у жимі штанги лежачи.

Єгор Редька, учень гімназії «Основа». Виборов 2 місце в жимі штанги лежачи.

Роман Димоненко, юніор. Зайняв 2 місце у становій тязі.

Окрилені переможними місцями, пологівці не поспішали повертатися додому, натомість вони відвідали багато цікавих історичних та культурних місць в столиці. Екскурсії по Києву та його визначним місцям надовго запам’ятаються юним переможцям. Ось невеличкий фоторепортаж подорожі пологівських спортсменів.

Учасники команди та їхній тренер щиро вдячні постійному і надійному спонсору – генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Андрію Івановичу Чеберку, виконавчому директору підприємства Максиму Андрійовичу Чеберку і голові профспілкового комітету Світлані Вікторовні Пустовойтенко за допомогу в організації поїздки на змагання і за розвиток спорту Пологівщини.

Оля Белименко

Залишити відповідь