Наслідки стихії в Запорізькій області: будинок без даху, пересування на сапі… (ВІДЕО)

Опубліковано в 16:32 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У регіоні    1 300

У Запорізькій області люди вкотре спостерігають незвичайне явище природи, і цього разу – з нищівними наслідками.

Так 22 липня, над островом Бірючий у небі відпочиваючі зняли на відео смерч. Це явище викликало в оточуючих неабиякі враження.

Також, пізніше у соцмережах з’явилися фото наслідків після урагану.

У Мелітопольському районі, в селі Чорноземне, що знаходиться неподалік від Якимівки, через сильний вітер на одному з будинків вночі зірвало дах та зламало цегляну кладку.

А в Енергодарі, через бурю та дощ, мешканці не ходять по вулицях, а у буквальному сенсі плавають: хтось на каяках, а хтось на SUР-дошках. Автомобільний рух було припинено. Багато автомобілів через високий рівень води загубили номерні знаки.

 

Дорогі читачі під час бурі, урагану, смерчу дотримуйтесь правил безпеки: Якщо ураган (буря, смерч) застав Вас в будівлі, відійдіть від вікон і займіть безпечне місце біля стін внутрішніх приміщень, в коридорі, у вбудованих шафах, у ванних кімнатах, туалеті, коморах, в міцних шафах, під столами. Загасіть вогонь у печах, відключіть електроенергію, закрийте крани на газових мережах.

Якщо ураган, буря чи смерч застали Вас на вулицях населеного пункту, тримайтеся якомога далі від легких споруд, будівель, мостів, естакад, ліній електропередачі, щогл, дерев, річок, озер і промислових об’єктів. Для захисту від уламків і осколків скла використовуйте листи фанери, картонні та пластмасові ящики, дошки та інші підручні засоби. Намагайтеся швидше сховатися у підвалах, льохах і протирадіаційних укриттях, наявних в населених пунктах. Не заходьте в пошкоджені будівлі, так як вони можуть зруйнуватися при нових поривах вітру. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Залишити відповідь