Навчальні заклади перевірять на пожежну безпеку

Опубліковано в 15:51 Важливі, Новини, У регіоні    311

20 вересня Уряд зняв мораторій на проведення перевірок з пожежної безпеки в навчальних закладах.

Це пов’язано з трагічними подіями в дитячому таборі в Одесі, коли під час пожежі загинули діти.

Як стало відомо сьогодні, під час засідання обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, в зв’язку з цим в Запорізькій області була створена спеціальна робоча група. Вона буде перевіряти не тільки навчальні заклади, а й заклади культури, охорони здоров’я, з питань молоді і спорту, а також адміністративні будівлі.

Відповідне розпорядження голови ОДА було видано вчора, вже створений графік роботи групи. Перевірки розпочнуться з навчальних закладів. Такі ж робочі групи повинні бути створені на всіх територіях регіону.

Станом на 1 вересня в області були підготовлені до нового навчального року, відкрилися і працюють 537 шкільних і 403 дошкільних навчальних заклади. Питання виникло тільки по школі в Токмаку, яка знаходиться в аварійному стані. Батькам запропонували перевести дітей в іншу школу на час проведення ремонту.

Всього ж в цьому році заплановано виконати ремонт систем опалення у 85 навчальних закладах області. До цього часу роботи виконані у 80 школах, ще в п’яти будуть завершені до 1 жовтня.

Залишити відповідь