Наїзд мотоциклістом на 2 перехожих у Пологах обійшовся їм у 20 000 гривень. А що порушнику?

Опубліковано в 20:36 Важливі, Новини, У Пологах    836

Розслідування наїзду мотоциклістом на перехожих біля бару «Еддіс» триває

26 жовтня у приміщенні Пологівської міської ради, відбувся прийом громадян пологівською поліцією, на який завітала  молода пара, що стала жертвою дорожньо-транспортної пригоди. Вона трапилась 21 жовтня на перехресті біля бару «Еддіс». В результаті наїзду мотоцикліста на перехожих, хлопець та дівчина отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості, та втратили ноутбук. І, якщо не враховувати вартість лікування, потерпілі отримали збиток в розмірі майже 20 000 гривень та психологічний стрес.

Розслідування справи наразі, хоча і повільно, але триває. Заступник виконуючого обов’язки Пологівського відділу ГУНП Олександр Іванченко взяв справу під свій особистий контроль, і наразі вже є деякі позитивні зрушення.

Так, наприклад, слідству вже відома людина, яка підозрюється в наїзді на пару молодих людей. Але є деякі обставини, які не дозволяють пришвидши хід справи: хоча підозрюваного вже неодноразово допитували, він не визнає своєї вини та зазначає, що мотоцикл, який став знаряддям наїзду, продано.

Доречі, на всі допити підозрюваного доставляли у стані алкогольного сп`яніння, тож, допитати його об`єктивно правоохоронцям не вдалося.

За словами Олександра Іванченка, вже є певна доказова база, і наразі тривають роботи із записами з міських камер відеоспостереження та зі встановлення місцезнаходження зловісного мотоцикла.

Згідно нового законодавства, в разі якщо вину підозрюваного буде доведено, йому доведеться сплатити штраф за адміністративне правопорушення, тож, щоб отримати відшкодування за розбитий ноутбук, тілесні ушкодження та нанесену моральну шкоду, потерпілим все одно доведеться доказувати свою правоту в судовому порядку.

“ПІК” і надалі слідкуватиме за розвитком ситуації. Ми сподіваємося на справедливе вирішення даної справи.

Наостанок, ще раз нагадуємо своїм читачам про необхідність бути уважними при переході через проїжджу частину, і, особливо про те, що порятунок потопаючого – справа рук самого потопаючого, бо в демократичній країні, як виявляється, захистити себе правопорядному громадянину, як не дивно – дуже важко.

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь