Негода лютує Пологівщиною… Які наслідки? 📹

Опубліковано в 8:50 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 770

В ніч з 5 на 6 лютого Пологівщиною прокотилась справжня зимова погода… сильний вітер, сніг.. усе це потягло за собою не зовсім приємні наслідки: відсутність світла, ризикована дорога, та ін.

До вашої уваги оперативна ситуація станом на 8:30 ранку:

Юрій Коноваленко: “Працюємо з першої сніжинки”

З 4-ї ранку, з першої сніжинки усі на дорозі.. Я об’їхав весь виселок, місто, маршрутом автобусів, і контролюю ситуацію. На кладовище прочищено, вул. Державна у 2 напрямки прочищена, вул. Чеберка, нажаль, лише в один, адже заважають авто, що припарковані обабіч. Три трактори працюють у повному режимі.

Тротуари теж розчищаємо. Зараз техніка спрямується на менш проїзні вулиці. “Кагалін” допомагає прочищати “Мінерал”.

Після розчищення почнуть посипати протиожеледною сумішшю. Садочки працюють – світло, вода є. Скільки дітей приводять, усіх приймаємо. У Семенівці майже все село без світла, ми закрили там школу, садочок. Значна частина с. Басань також без світла.

РЕМ: “Світло зникло ще вночі”

Так, більша частина Пологівського району внаслідок негоди лишилась без електропостачання. Працівники відновлювали роботу ще з самої ночі. Наразі світло вже є на м-ні “Пологи-5”, вул. Нова.. Робимо все можливе. Найближчим часом електропостачання буде відновлено.

МНС: “Вночі був перший виклик”

У с. Шевченкове, бригада рятувальників витягувала карету швидкої допомоги. Зранку, близько 7:30 надійшов виклик про допомогу на автошляху “Запоріжжя – Маріуполь”, де автомобіль розвернуло на засніженій дорозі.

Журналісти “ПІК” слідкують за перебігом подій, та повідомлятимуть про зміни.

Коментарів: 3

Залишити відповідь