НЕМАЄ СВІТЛА? Із транформатора злили масло

Опубліковано в 15:58 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    388

Останнім часом почастішали випадки крадіжок трансформаторного масла з місцевих трансформаторних підстанцій, що призводять до виходу з ладу трансформаторів та знеструмлення на тривалий час великої кількості споживачів електроенергії.

За словами енергетиків, зловмисники перейшли всі допустимі межі. Пошкоджуючи ємності трансформаторних підстанцій, вони зливають масло, що застосовується для охолодження працюючого обладнання. Як наслідок, цілий населений пункт, а можливо, й декілька, залишаються без електропостачання. Люди чекають, доки працівники РЕМ ліквідують пошкодження. У залежності від серйозності випадку, це може тривати до кількох діб.

Пологівська райдержадміністрація звертається до жителів з проханням повідомляти про подібні факти та можливість їх скоєння. Річ у тім, що трансформаторна підстанція без масла може працювати до 3-х діб і затримати зловмисника не так просто. Окрім того, ми вкотре нагадуємо: енергетичні об’єкти – це споруди та обладнання підвищеної небезпеки. Спроба втручання в їх роботу окрім знеструмлення споживачів безпосередньо загрожує життю розкрадачів.

Саме тому, ми закликаємо кожного жителя району до пильності та відповідальності. Наразі варто бути уважними до незнайомців та підозрілих машин, які знаходяться поблизу обладнання РЕМ, а також якщо ви помітили відчинену трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу обладнання підстанцій людьми, що не є представниками ПАТ «Запоріжжяобленерго» (це легко розпізнати по спецодягу), виявили крадіжку – якнайшвидше повідомте на номер Національної поліції України 102.

Залишити відповідь