Неперевершені торти та випічка на замовлення – від пологівчанки Яни Хвостик (ФОТО)

Опубліковано в 20:23 Новини, У Пологах, Фото-галерея, Цікаво та корисно    2 203

Жоден день народження, ювілей чи весілля не обходяться без святкового торта. Але, в процесі організації свята, люди часто зіштовхуються із катастрофічною нестачею часу. Проте, вихід є! Завжди можна замовити приготування смачного десерту, позбавивши тим самим себе від зайвих клопіт та втраченого дорогоцінного часу.

У селі Інженерному мешкає пологівчанка Яна Хвостик, яка має великий досвід у виготовленні не тільки тортів, але й десертів на будь-який смак: різноманітної випічки, кексів, тістечок та багато іншого.

Креативний дизайн, за вимогами клієнта, татематичне оформлення, виходячи із особливостей свята, або урочистої події, додадуть приємних відчуттів гостям, та залишать по собі лише приємні спогади. Різноманітні начинки та крема на будь-який смак задовольнять вимоги усіх гурманів.

Тематика тортів Яни Хвостик різноманітна, у її портфоліо є:

– дитячі торти у вигляді улюблених героїв, або сюжетів мультфільмів:

– ювілейні й тематичні торти, серед числа яких немає жодного схожого на попередній:

– кекси та тістечка:

У процесі приготування використовуються натуральні інгредієнти (борошно, яйця, олія, масло – отримані в результаті особистого виробництва в селі) та якісні барвники американських торгівельних марок.

Тож, приємні враження та високу якість від професійно виготовленої продукції гарантовано!

Зробити замовлення свого особистого кондитерського шедевру можна за наступними номерами телефону: 0977060764, 0661930493

Або на сторінці у соціальній мережі Facebook

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь