НЕЗАКОННА ТОРГІВЛЯ у Пологах: відповідатиме 41 особа

Опубліковано в 17:50 Важливі, Новини, У Пологах    1 230

З метою ліквідації осередків незаконної торгівлі у Пологівському районі, додержання вимог чинного законодавства щодо якості та безпеки товарів, захисту прав споживачів розпорядженням голови Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області від 09.04.2019 № 98 «Про вжиття заходів щодо ліквідації незаконної торгівлі у Пологівському районі» створено та затверджено робочу групу з ліквідації незаконної торгівлі для здійснення систематичних рейдів.

Протягом І півріччя 2019 року робочою групою з ліквідації незаконної торгівлі було проведено 14 рейдів у місті Пологи. При цьому проведено роз’яснювальну роботу по профілактиці ботулізма та шлунково-кишкових захворювань з 63 суб’єктами господарювання.

Притягнута 41 особа до адміністративної відповідальності. Виявлені місця незаконної торгівлі були ліквідовані.

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. Жителі району повинні розуміти: придбаний у невстановленому місці товар у випадкової людини, в умовах, що не відповідають нормам його виготовлення та зберігання, у будь-який момент може обернутися великим лихом для покупця та його родини. Але, на жаль, не завжди громадяни розуміють згубність та небезпеку для здоров’я придбання харчових продуктів у таких місцях. Необхідно, щоб усі жителі району налаштувались на боротьбу зі стихійною торгівлею. Жодні адміністративні заходи з рейдовими перевірками повністю її не ліквідують, бо попит народжує пропозицію. Єдиний правильний спосіб боротьби – не купувати продуктів харчування й інших товарів у місцях стихійної торгівлі.

Повідомляється на сайті Пологівської РДА

Коментарів: 2

  • Интересно сколько людей наказано у которых точки торговли находятся на рынках? Через одного неправильное хранение… Постоянно штурмуют тот ярмарок

  • Ніби на «Хитрому» товар реалізується в умовах, що відповідають нормам його виготовлення та зберігання. М’ясо, сало, ковбаси, молочка по пів дня стоять на прилавках без холодильників…коробки з печивом ледь не під ногами… то все нормально, так?

Залишити відповідь