Незвичний урок у Пологівському музеї. Гості у захваті… (ФОТО)

Опубліковано в 12:32 Відео-галаеря, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    492

Пологівський районний краєзнавчий музей сьогодні презентував музейний урок з назвою: “Пологівщина! Мій дім, мій край, моя гордість”.

Під час заходу відбулось відкриття експозиційного розділу “Славиться Пологівщина земляками”, де було представлено 140 експозиційних розділів.

Також, гості мали змогу побачити цікаву презентацію довідково-інформаційного видання “Історичний щоденник Пологівського району 1923-2018”. 5 екземплярів було передано нашим військовослужбовцям через голову ГО “Волонтерський рух Пологівщини” Вадима Сопільняка.

На захід були запрошені почесні гості, які представлені в експозиційному ряді.

Співробітники музею приготували відео-презентацію, та за допомогою акторської гри, у віршованій формі, розповіли про славетні місця, села нашого району, його красу та гордість. Присутні дізнались як розвивався наш край до офіційного утворення Пологівського району, зазирнувши на “урок” до місцевої церковно-парафіяльної школи. Серед акторів Олександр Кива, співробітник музею та Владислав Кособок, учень 4-го класу Гімназії “Основа”.

Викладач Пологівської ДШМ Дмитро Апарін виконав чудовий музичний супровід розповідям музейників.

Слово для виступу мали заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень та радник голови Пологівської райради Михайло Малиш.

На заході також лунав урочистий Гімн Пологівського району, який супроводжувався відео-галереєю чарівних місцин нашого краю.

Відео-трансляцію заходу ви можете переглянути на нашій офіційні сторінці у Фейсбук:

Ми на музейному уроці "Пологівщина мій дім, мій край, моя гордість!"

Опубліковано Татьяною Кирьяновою Середа, 12 грудня 2018 р.

Залишити відповідь