Нові обличчя, нові повноваження, нові обов’язки – старі проблеми. Перша сесія Пологівської міської ради

Опубліковано в 15:43 Важливі, Новини, У Пологах    1 472

На початку сесійного засідання, заслухавши інформацію голови Пологівської міської виборчої комісії Олени Хмарської про результати виборів депутатів Пологівської міської ради, вирішили прийняти до відома факт початку повноважень депутатів сьомого скликання по округах.

Депутати у кількості 26 чоловік, яких було обрано за результатами виборів, прийнявши повноваження, отримали посвідчення та одразу ж приступили до роботи. Серед таких, що вже мали досвід роботи у міськраді, сьогодні у залі засідань були присутні і нові обличчя.

Присягу посадової особи місцевого самоврядування склав сьогодні й новообраний міський голова Юрій Коноваленко.

Під час сесії було затверджено структуру, штатну чисельність та умови оплати праці працівників новоствореного апарату влади. До речі, депутати прийняли затверджений посадовий оклад міського голови в загальному нарахуванні – 31 297 грн. 50 коп..

Секретарем ради Пологівської міської ради, було обрано Валентину Шашко, першим заступником міського голови переобрано Юрія Вєтрова. Заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Сергія Макаренка та Сергія Колісника.

За словами міського голови, роботи у переобраних керівників додасться, так як до Пологівської міської ради увійдуть ще й новоутворені старостинські округи – реорганізовані органи Басаньської, Семенівської та Інженерненської сільських рад.

За результатами першої сесії, у депутатів попереду ще багато роботи, адже саме зараз проходить зміна апарату влади, налагоджується її діяльність, налагоджується робота по реорганізації діяльності вцілому.

Коментарів: 3

    • Тільки компенсації за відпустки в Пологах в рази більші перезедентської зарплати! Поцікавтеся, офіційний запит, і …будете вражені! Тепер інформація не засекречується – хто моніторе інформацію вже в шоці… )))

Залишити відповідь