НОВІ ЗМІНИ до заходів щодо карантинного режиму У ПОЛОГІВСЬКІЙ ГРОМАДІ (розпорядження)

Опубліковано в 15:09 Важливі, Новини, У Пологах    1 210

Сьогодні, 18 березня, міський голова Юрій Коноваленко підписав розпорядження №65 “Про деякі питання реалізації карантинного режиму на території Пологівської об’єднаної територіальної громади”. Ним внесено нові зміни щодо заходів карантинного режиму. Документ підготовлено на виконання протоколу № 7 від 17.03.2020 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області (додається).

Зокрема, внесені зміни стосуються надання транспортних послуг. Заборонено  перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському транспорті. Режим руху транспорту залишається незмінним.

У Пологівській райстоматполіклініці тимчасово до 3 квітня 2020 р. припинять проведення планових прийомів громадян, крім термінових та невідкладних.

Також внесено зміни до пункту, який стосується торгівлі і надання послуг (текст розпорядження читайте нижче).

 • “Заборонити на території громади роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.»
 • “з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. заборонити:
  перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;
  перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.»
 • «10. Пологівська райстоматполіклініка ПМР:
  – тимчасово до 3 квітня 2020 р. припинити проведення планових прийом громадян, крім термінових та невідкладних;
  – довести до відома пацієнтів інформацію щодо припинення здійснення планових візитів, розмістити у доступних місцях телефони для зв’язку пацієнтів з гострими больовими симптомами з черговим лікарем.»

1 коментар на “НОВІ ЗМІНИ до заходів щодо карантинного режиму У ПОЛОГІВСЬКІЙ ГРОМАДІ (розпорядження)

 • Хтось задумувався – чим відрізняється небезпека коронавірусу у продовольчій крамниці і на повітрі за прилавком базару, чи, наприклад, у господарському або меблевому магазині? Яка загроза від оптової торгівлі? Щоб торгувати вроздріб – треба закупити оптом. Або – не більше 10 клієнтів у торговому залі… Хіба менша загроза, хай і на повітрі, коли люди поки будуть чекати себе десятим, скупчуватимуться в набагато більші юрби і ні зупинках, і під дверями магазинів? Здається щось з усього цього вимальовується схоже на те як говорив назабутній Чкрномирдін Віктор Степанович: “хотіли як краще, а вийшло як завжди…”, хочеться добавити – “щоб не вийшло через одне місце ззаду”!

Залишити відповідь