Новорічний ажіотаж в Пологах: ціни на ялинкові прикраси

Опубліковано в 21:00 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    634

До нового року залишилося 20 днів, і, незважаючи на те, що новорічні акції в магазинах та супермаркетах тривають, ціни на ринках міста поволі підвищуються. Бажаючих заробити на святі – безліч, і це не дивно, враховуючи рівень цін та інфляції у загальноукраїнському масштабі.

Отже, ми дізналися, чи є у Пологах ажіотаж на ялинкові прикраси, та скільки вони коштують цьогоріч.

Основними місцями для придбання ялинкових прикрас, «дощиків» та іншої святкової атрибутики традиційно є міські супермаркети та ринки. Також в передсвяткові дні з`являються стихійні торгівельні точки.

Тож, ми склали актуальний на даний час список цін на основні види новорічних прикрас та подарунків:

– новорічний «дощик» – від 3 до 14 грн. за шт.;
– гірлянди – від 9 грн. за гірлянду з фольги, до 150 грн. та вище за світлодіодний пристрій;
– ялинкові прикраси (кульки та інш.) – від 1 грн. за шт. та 12 грн. за набор з 6-ти пластикових виробів, та від 25 до 300 грн. за шт., й від 45 до 500 грн. в наборі за вироби зі скла;
– штучні ялинки – від 15 грн. за 30-ти сантиметрову, та до 500 грн. за 2-х метрову ялинку;
– новорічні наліпки – від 5 до 70 грн.;
– хлопавки – від 1,5 до 50 грн., в залежності від розміру;
– бенгальські вогні – від 3 до 50 грн., в залежності від їх кількості в упаковці;
– свічки та підсвічники – від 13 до 50 грн. та вище;
– новорічні вінки – від 25 до 100 грн.;
– подарункові набори із солодощами, в залежності від виробника, якості та оздоблення, мають наступні ціни: від 26 грн. за 150 гр., від 46 грн. за 320 гр., від 62 грн. за 400 гр., від 84 грн. за 0,5 кг., 125 грн. за 900 гр. та вище;
– керамічні та вишиті вироби коштуватимуть від 50 та до декількох тисяч грн. за кераміку, та від 200 до 3-4 тисяч грн. за вишивку.

Останнім часом популярністю користуються подарунки у вигляді події, або емоції, на кшталт майстер-класу з гри на музичному інструменті, з різних видів танцю, гончарної майстерності, стрибка з парашутом, дайвингу тощо. В даному випадку такий подарунок в одному із запорізьких агенств коштуватиме від 500 до 5 тисяч гривень.

Отже, в залежності від наявності коштів можливо обрати подарунки та прикраси на будь-який смак. Також прикрасити ялинку і оселю до новорічних свят можна власноруч, що принесе вашим дітям неабияке задоволення.

Проте, не варто забуватися, що найголовнішим в святкуванні нового року є не подарунки і прикраси, а святковий настрій та казкове диво для ваших дітей, і рідних.

Тож, ми щиро бажаємо всім нашим читачам здоров`я, достатку, миру, і сподіваємося, що під новий рік все ж таки трапляються дива.

Залишити відповідь