НОВОВВЕДЕННЯ У ПОРЯДОК БЕЗВІЗОВИХ ПОЇЗДОК ДО ЄС. ЩО СЛІД ЗНАТИ?

Опубліковано в 11:31 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У світі    540

Українцям може знадобитися спецдозвіл, який заповнюється онлайн.

Найближчим часом перетин кордону з Європейським Союзом може трохи ускладнитись для українців. Деякі зміни анонсували у Раді Європейського Союзу.

Згідно з анонсованими змінами, тепер для поїздки за кордон доведеться отримувати спеціальний дозвіл, який коштуватиме 7 євро. Подати заявку на дозвіл можна онлайн. Ця заявка має з’ясувати, чи немає цієї людини у базах даних порушників, потенційних терористів та чи не порушувала вона міграційні правила до того, як турист опиниться на кордоні.

Дані про пасажирів оброблятимуть у базах ЄС та Інтерполу. Ініціатори нововведення обіцяють, що ця процедура займе не більше чотирьох діб.

“Отриманий дозвіл буде дійсним три роки або до закінчення строку дії закордонного паспорта. Однак це ще не 100% гарантія в’їзду. В будь-якому випадку дозвіл на перетин лишається за прикордонними службами”, – пояснили фахфвці.

Також, додаткова перевірка чекає на тих, хто хоче поїхати у Шенгенську зону.

“У Європі причину змін пояснюють частими відмовами на в’їзд українцям вже на самому кордоні. З попередніми дозволами можна буде уникнути цих проблем ще на етапі планування поїздки”, – уточнили журналісти.

Джерело: 1plus1.ua

Залишити відповідь