НОВИЙ СПИСОК БАНКІВ через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ

Опубліковано в 17:52 Актуально, В Україні, Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини    382

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1231, у Міністерстві фінансів України 3 травня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії.

За результатами розгляду конкурсної документації претендентів, конкурсною комісією прийнято рішення про визнання уповноваженими банками-переможцями конкурсу 34 банки.

Нагадаємо, що на початку 2018 року Кабінет Міністрів України змінив правила відбору банків для виплати через них заробітних плат бюджетникам, пенсій та інших соціальних виплат.

До участі в новому конкурсі допустили банки, до яких за останні шість місяців Нацбанк не застосовував особливий режим контролю і заходи впливу у вигляді обмежень, зупинення чи припинення окремих видів діяльності.

Банки повинні дотримуватися економічних нормативів, встановлених НБУ. Не допускаються до участі в конкурсі банки, у яких є заборгованість перед Фондом гарантування вкладів або заборгованість по сплаті податків і зборів. Зарплатні банки повинні випускати платіжні картки.

Як і раніше, кредитні установи, чиї акціонери перебувають під санкціями України або ЄС, не можуть бути уповноваженими банками.

Також слід зазначити, що банки, через які до затвердження нового переліку здійснювались виплати працівникам бюджетних установ, тепер втратили відповідні повноваження.

До нового переліку увійшли:

I. Банки з державною часткою:

“Укрексімбанк”
“Ощадбанк”
“Приватбанк”
“Укргазбанк”

II. Банки іноземних банківських груп:

“Укрсоцбанк”
“Райффайзен Банк Аваль”
“Кредобанк”
“УкрСиббанк”
“Ідея Банк”
“Креді Агріколь Банк”
“Піреус Банк МКБ”
“Альфа-Банк”
“ОТП Банк”

III. Банки з приватним капіталом:

“Банк Альянс”
“Львів”
“Індустріалбанк”
“МТБ Банк”
Акціонерний Банк “Південний”
“Полтава-банк”
“Перший Український Міжнародний Банк”
“Східно-Український Банк “Грант”
“Мегабанк”
“Скай Банк”
“Юнекс Банк”
“Комерційний Індустріальний Банк”
“Універсал Банк”
“Банк Кредит Дніпро”
“Радабанк”
“Банк Восток”
“Банк Інвестицій та Заощаджень”
“Конкорд”
“Мотор-Банк”
“Акордбанк”
“Кристалбанк”

Залишити відповідь