Новий вид шахрайства. Крадуть мобільні номери…

Опубліковано в 10:52 В Україні, Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини    817

Новий вид шахрайства набирає обертів. Абоненти вже втрачають гроші з рахунків, та ризикують втратити ще більше.

Аферисти працюють за продуманою схемою. Наприклад, ви продаєте товар в інтернеті, залишивши для потенційних клієнтів контактний телефон. Вам телефонують з декількох номерів поспіль, нібито цікавлячись товаром. Через якийсь час на телефон приходить смс-повідомлення, що номер заблокований.

Шахраї самі дзвонять оператору, називають три останні номери, з яких надходили дзвінки, а далі блокують сім-карту і отримують її дублікат з вашим номером у будь-якому відділенні оператора мобільного зв’язку.

Таким чином, всі гроші, які були у вас на рахунку, отримують аферисти. Крім того, всі смс-повідомлення особистого характеру, а також інформація від банків і т.д. приходить на номер, який вам вже не належить. Після цього вкрай складно буде відновити колишній номер.

Мобільні оператори радять клієнтам реєструвати номери. Але для цього в систему будуть внесені ваші персональні дані, зокрема, серія і номер паспорта. Ви зможете встановити пароль на випадок блокування сім-карти – ніхто не зможе отримати дублікат, поки не назве кодове слово.

Тож, радимо, по можливості, не передзвонювати на незнайомі номери. Будьте уважні та обережні.

Джерело: Індустріалка

 

Залишити відповідь