Новим ліхтарям на сонячних батареях не вистачає світла

Опубліковано в 15:08 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    403

Нещодавно ми повідомляли про встановлення в рамках реалізації проекту освітлення міста Пологи та заходів ГО “Безпека громади” ліхтарів на сонячних батареях.

Наші читачі задалися питанням: чому вже кілька днів поспіль нові ліхтарі по вулиці Державній не працюють, і чи може це бути викликано неякісним обладнанням, або його неправильним встановленням?

Заступник Пологівського міського голови Сергій Колісник заспокоїв нас, давши відповідь на дане запитання.

Виявляється, акумуляторам, що накопичують сонячне світло та живлять ліхтарі у темний час доби, просто не вистачає світла. Так буде не завжди. Обладнання має пропрацювати близько року для того, щоб функціонувати на повну потужність. Якщо б ліхтарі на сонячних батареях були встановлені влітку, – цієї проблеми не виникло б.

Тож, сподіваємося на те, що реалізація проекту освітлення міста буде успішною, тому що освітлені вулиці вночі – запорука безпеки громадян.

1 коментар на “Новим ліхтарям на сонячних батареях не вистачає світла

  • Нащо ж нам такі ліхтарі? У країнах де часто похмура погода, як то – Швеція, Данія, Фінляндія, також використовують сонячну енергію, але там все продумано до дрібниць, і не тим місцем на якому протирають труси наші керівники! У них ліхтарі на сонячних батареях, де це можливо, мають комбіноване живлення ще й від електромережі, тож світять незалежно від погоди! Хоча яка різниця – ліхтарі встановлено, світла немає, гроші списані, а могли б …ще й на трусах економити, як би головою мислили! )))

Залишити відповідь