Обласний марафон до Дня Збройних Сил України розпочато

Опубліковано в 11:48 Новини, У Пологах, У районі    257
За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки обласної державної адміністрації у Запорізькому регіоні стартує єдиний в Україні четвертий благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.
Кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, особам з інвалідністю внаслідок війни та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.
Розподіл коштів, які надійшли від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів та громад. Організовує розподіл коштів Спостережна рада у складі ветеранів АТО та ООС, батьків загиблих воїнів, військовослужбовців Збройних Сил України.

До участі в обласному благодійному марафоні до
Дня Збройних Сил України запрошуються підприємства, організації та установи усіх форм власності.
Платіжні реквізити обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил  України:
Одержувач коштів громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО».
Розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк».
Код ЄДРПОУ банку – 14360570
Код ЄДРПОУ організації – 41730055
МФО – 313399.
Призначення платежу –участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, громади).

Залишити відповідь