Обласний Урок мужності у Пологах. Чим вразив глядачів? (ФОТО)

Опубліковано в 20:36 Новини, У районі, Фото-галерея    515

Сьогодні, 24 листопада, саме у Пологах відбувся обласний Урок мужності у ЦКД “Гірник” Пологівської міськради.

На захід патріотичного спрямування завітали учні з Гуляйпільського району, Воскресенської ОТГ, шкіл Пологівського району та міста. Також, були присутні військовослужбовці, волонтери, представники Пологівської РДА.

Із промовою до присутніх звернулись Ірина Півень – заступник голови Пологівської райдержадміністрації і Тетяна Харь – депутат Пологівської райради.

Вони подякували усім, хто доклав зусиль для організування цього заходу, його безпосереднім учасникам, та запевнили, що завдяки хоробрим бійцям України, нашій вірі у їх силу та незламність, перемога буде за нами, і зовсім скоро ми будемо жити у спокійній, мирній Україні, нікому непідкореній та ніким нездоланній.

Це був зовсім незвичайний урок, до яких звикли школярі, а справді мультимедійний та культурно-мистецький патріотичний захід, наповнений піснями, музикою, танцями, гучними розповідями та історіями про любов до нашої неньки України, про повагу, шану й дяку на адресу наших бійців, про ставлення молодого покоління до ситуації на Сході та їх розуміння про події, що сколихнули нашу Державу ще у 2013 році. 

Усе почалось із Гімну України. 

Програма була підготована комунальним закладом “Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді”. У ній приняли участь і пологівці – зразковий хореографічний колектив “Овація” Пологівської ДШМ.

 

Хвилиною мовчання учасники дійства вшанували патріотизм і мужність загиблих українців.

Відбувся показ фільму «Січ», який на Всеукраїнському фестивалі “Пісні народжені в АТО” презентував славетний кіборг Запорізького краю, гранатометчик 79-ї окремої аеромобільної бригади, головний герой фільму В’ячеслав Зайцев. 

“СІЧ” – це документальний фільм про імунітет України проти вірусу «русского мира». Це відповідь на запитання, чому Україна була, є і буде, від кіборга В’ячеслава Зайцева – етнічного росіянина, історика та учасника бойових дій з березня 2014-го року. Під час перегляду фільму, в залі панувала цілковита тиша. Усі були дуже зосереджені. Та й як інакше? Адже весь фільм був пронизаний думкою про славетну історію українського народу, його споконвічні традиції, наш Запорізький край та славетних козаків.

Організатором патріотичного заходу виступив КЗ “Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді” за сприяння відділу освіти молоді та спорту Пологівської РДА.

Організатори висловлюють щиру вдячність В’ячеславу Зайцеву за наданий фільм зі своєю участю саме у нашому місті, для нашої молоді. 

Залишити відповідь