Обрано голову Пологівського районного суду

Опубліковано в 16:42 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 822

22 вересня відбулися збори суддів Пологівського районного суду Запорізької  області, на яких розглядалось питання щодо обрання голови суду.

За результатами таємного голосування, на посаду голови Пологівського районного суду Запорізької області обрано суддю Кацаренко Інну Олексіївну.

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова суду обирається на посаду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді.

Коментарів: 2

  • Тю! І шо, Інна Олексіївна, після затвердження головою суду на зборах суддів Пологівського районного суду Запорізької області, паралельно не поставила на повістку денну, та не ініціювала проведення голосування про відмову від виконання конкретно членами Пологівського районного суду Запорізької області Рішення № 62 Ради суддів України від 16 вересня 2016 року, про Порядок компенсації витрат на поховання та увічнення пам’яті суддів, у тому числі суддів у відставці за рахунок коштів місцевих бюджетів? Шо ні? Ганьба …чи шо, га? Проте, особисто я, скинувся б їм на білі тапки, достроково. Аж раптом! Всі скопом… )))

Залишити відповідь