Офіційно: дороги Запорізької області готові до безпечного проїзду. АЛЕ деякі комунальники імітують посипання доріг (ВІДЕО)

Опубліковано в 11:59 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У регіоні    564

Станом на 8 годину ранку 29 листопада на дорогах загального користування у Запорізькій області працювали майже всі філії Запорізького автодору, крім Більмацької. Для виконання робіт задіяли 61 співробітника і 48 одиниць техніки.

Як повідомляє САД, дорожнє покриття оброблено протиожеледними матеріалами. Проїзд дорогами області забезпечено.

Служба автомобільних доріг також звертається із проханням до водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов і дотримуватися ПДР. Варто відмовитися від ризикованих маневрів і утриматися від поїздок на далекі відстані.

Обов’язково потрібно перевірити технічний стан автомобіля (зимові шини і запас палива). Водіями великих вантажівок необхідно мати зимову гуму, упори противідкатні, ланцюги ковзання.

АЛЕ!

Небайдужий житель Запорізького району надав «Акценту» відео про те, як відбувається боротьба з ожеледицею на трасі Запоріжжя-Біленьке.

Виявилося, що комунальні служби повністю імітують посипання дороги. Водій трактора з піском дуже вибірково посипає проїжджу частину траси. За повідомленням місцевих жителів, цей трактор так само їздив і вночі – просто стріляв солярку, без видимої роботи.

Як підсумок – заносить автобуси з дітьми, які вранці добираються у сільські школи.

Крім того, автор відео зняв як водії фур разом зі співробітниками райвідділу поліції Запорізького району змушені самі посипати дорогу. При цьому за словами жителів і водіїв авто, співробітники поліції лопатами розсипають пісок по дорозі, проводять профілактичні бесіди з водіями і регулюють рух на трасі, що перетворилася на ковзанку.

За словами правоохоронців траса Запоріжжя-Біленьке стоїть на третьому місці в пріоритеті. Спочатку основна увага повинна бути приділена трасам Запоріжжя-Дніпро і Харків-Сімферополь.

Джерело: Акцент

Залишити відповідь