Офіційно: Після 25 жовтня до міжміської маршрутки без вакцинації не будуть пускати

Опубліковано в 9:10 Важливі, Новини, У регіоні    2 178

У Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. Серед рішень, що були ухвалені комісією, були такі, що стосувалися нових обмежень на транспорті.

Так,   управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з сільськими, селищними, міськими головами та керівництвом підприємств перевізників зобов´язали вжити заходів щодо 100% вакцинації водіїв, які здійснюють регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів.

До 25 жовтня необхідно опрацювати питання та надати пропозиції щодо запровадження додаткових обмежень до здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах та залізничним транспортом на внутрішньообласних (міжміських та приміських) маршрутах. А саме:

 • наявність у всіх пасажирів, крім осіб до 18 років, негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки;
 • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
 • або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати);
 • або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,
 • негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Крім цих заходів комісія зобов´язала голів райдержадміністрацій, сільських, селищних, міських голів Запорізької області забезпечити виділення додаткових транспортних засобів на міських маршрутах загального користування або його перерозподіл на більш завантажені маршрути з менш завантажених. Також доручено опрацювати питання щодо обмеження перевезення пасажирів міським транспортом пільгової категорії населення у години пікового навантаження.

Коментарів: 2

 • Не такий страшний чорт як його малюють – а “малюють” великим, різнокольоровим… Страшним!
  А всі в курсі, що знімки з електронного мікроскопа – чорно-білі?
  Тобто оці всі кольорові зображення коронавірусів – повна туфта, за допомоги якої нагнітається істерика.
  До речі, формулу коронавірусу досі не виділено. Про “штами” навіть мова не йде!
  А чи є зростання патогенності коронавірусу наслідком вакцинації?… вірус мутує. І наразі вражає вакцинованих. І їхній захист незабаром может перетвроритися на дірку… отже, потрібні будуть нові вакцини… і з’являться нові штами, які їх пробиватимуть.
  Це докорінним образом різниться з попереднім досвідом людтсва, коли вакцини (справжні) давали майже 99,9999% захист від подальших мутацій.
  А кожна вакцина є ударом по власному імунітету, який людство формувало через смерті сотнями й тисячами років!
  Результатом вакцинування подібного тому, що триває наразі, буде створення нового організму. І не факт, що цей організм залишиться людиною… ))

 • Я думаю, що спочатку треба навести порядок у Єдиному державному вебпорталі електронних послуг, щодо видачі сертифікату вакцинації,а потім вже запроваджувати такі дії, бо як кинулися отримувати сертифікат, то в базі електронних послуг його не виявилося. Питання хто винен? І це питання вирішується вже цілу неділю, а час триває і обмеження вже починають діяти. І я зовсім не проти вакцинації. Наболіло…

Залишити відповідь