КОНКУРС: “Пологівська краса – довга коса” стартував, ПРИЄДНУЙСЯ!

Опубліковано в 13:01 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    703

З 1 квітня стартував конкурс, що організовано новинним порталом ПІК спільно з відділом косметики “Модна фішка” — “Пологівська краса – довга коса”.

Реєстрація учасників триває.

Якщо ви жителька міста чи району, і маєте розкішне волосся, довжиною від 60 см, тоді вам до нас! Наш експерт зареєструє ваші дані, та зробить заміри довжини волосся. Вік — необмежений, колір та структура волосся — не має значення, головне — бажання брати участь у конкурсі, де жоден з учасників не залишиться без приємного подарунку, а переможець отримає головний суперприз та інтерв’ю в редакції ПІК.

Конкурс проходитиме по 1 травня. 

За інформацією звертайтесь за тел. 050-566-71-21, 067-617-77-78 (вайбер). Або пишіть нам у соц. мережі, та на пошту: info@p-i-k.zp.ua

Як визначити довжину волосся?

Коротке, середнє та довге волосся вимірюється однаковим способом: за допомогою сантиметру. Звичайно, можна виміряти довжину візуально, але для цього потрібні професійні навички, і досвідчене око. Тому, краще скористатися простим алгоритмом: Перед вимірюванням ретельно помити голову.

Якщо волосся пряме, то його потрібно висушити феном. Кучеряві локони замірюються вологими.

Далі — акуратно розчесати всю довжину волосся, після чого, відокремити від маківки вимірюване пасмо, до її основи докласти сантиметрову стрічку.

Пропустити крізь пальці локон і щільно прикладений до нього сантиметр, зафіксувати кінчик волосся на цифровій шкалі та записати результат.

Залишити відповідь