Оголошується набір у БДЮТ на 2020-2021 навчальний рік

Опубліковано в 12:57 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах, Цікаво та корисно    801

Успішне майбутнє Вашої дитини починається в дитинстві та юності!

КУ «КПНЗ Будинок дитячої та юнацької творчості» ПМР оголошує набір здобувачів освіти від 5 до 18 років у різноманітні гуртки.

Матусі та татусі, бабусі та дідусі, зверніть увагу: навчання в гуртках безкоштовне! А дозвілля та позакласний час дітей сповнений добрими, корисними справами, знаннями, радістю, конкурсами, знайомствами з новими друзями! Не баріться записуватися в гуртки!

Набір в гуртки триватиме до 15 вересня 2020 року.

Для запису та будь-якої інформації звертатися в телефонному режимі:

(06165)2-22-15, (095)5081953.

Для Вас у 2020-2021 н/році працюватимуть наступні гуртки: танцювальний, театральний, вокальний, класична гітара, сольний спів, цирковий, образотворче мистецтво, творча майстерня «Дивосвіт», «Світ сувенірів», «Чарівний бісер», стендове моделювання «ВІМ», шаховий, настільний теніс, основи журналістики, в’язання гачком, комп’ютерна графіка та анімація, «Творча діяльність в середовищі програмування Scratch» на базі Будинку дитячої та юнацької творчості а також на базі закладів загальної середньої освіти.

Завітайте до нашого Будинку дитячої та юнацької творчості. Оберіть найкращий для вас гурток, де цікаво та можна найти справу до душі. Наші викладачі допоможуть вашій дитині зануритись у дивовижний світ творчості, мистецтва, доброзичливості, розвинути свої природні таланти і продемонструвати свої досягнення участю у виставках, конкурсах, фестивалях, оглядах різних рівнів.

Наш заклад забезпечить різноманітне, цікаве і корисне дозвілля ваших дітей БЕЗКОШТОВНО!

Залишити відповідь