Олег Золотоноша: “У Запорізькій області скоро буде небезпечно торгувати наркотиками”. Чи є такі точки у Пологах?

Опубліковано в 16:10 Важливі, Новини, У Пологах, У регіоні    436

Начальник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша розмістив на своїй сторінці у фейсбук запис:

“У Запорізькій області скоро буде небезпечно торгувати наркотиками

З початку року поліцією області задокументовано 74 факти збуту наркотичних речовин, затримано та притягнуто до відповідальності 54 наркозбувача, (в тому числі-заставники і виробники).

Задокументовано і припинено злочинну діяльність двох організованих груп з міжрегіональними зв’язками.

Тільки на цьому тижні затримано 5 фігурантів кримінальних проваджень по наркозлочинності.

Ліквідовано дві метадонові лабораторії.

PS деякі жителі області, після отримання інформації про те що затримана сестра наркобаронів, задають питання, що з самими наркобаронами?

Зараз спецназ разом з карним розшуком і співробітниками управління протидії наркозлочинності «ввічливо» заходять в будинок до одного з наркобаронів, він сьогодні приїхав зі столиці. Наркобарона, на місці захищають відразу три кваліфікованих адвоката, які змагаються зі слідчим на предмет знання норм КПК. За результатами проведених заходів слідчі візьмуть законне процесуальне рішення.”

Головний поліцейський також додав допис на своїй сторінці:

“Це, рідна сестра, наших наркобаронів.
Вона продавала в нашій з Вами країні метадон, кокаїн, героїн та іншу погань протягом 20 років. Її ніхто не бачив і не помічав. Сьогодні їй не пощастило і її затримали, за збут і зберігання наркотиків.
Вона їде в ізолятор тимчасового утримання.”

В обліку осіб, що вживають наркотичні речовини, станом на 01.01.18 знаходиться 164 жителя Пологівського району. Протягом 2017 року взято на облік 15 осіб, знято лише 1.

Під час виступу в.о. начальника Пологівського відділку поліції Олександра Устименка на районній сесії, від голови Пологівської райради надійшла інформація про те, що громадяни скаржаться на продаж наркотичних речовин у самому центрі міста, в одному з торгівельних кіосків. Тож, інформація взята до уваги та поставлена на особистий контроль.

Залишити відповідь