Омелян: “У зв’язку з воєнним станом, режим роботи Придніпровської залізниці кардинально зміниться”

Опубліковано в 13:38 В Україні, Важливі, Новини    821

Придніпровська залізниця як філія «Укрзалізниці» у зв’язку з введенням воєнного стану в 10 областях України буде працювати в особливому режимі. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Особливий режим роботи залізниці торкнеться 10-ти областей, де введено воєнний стан. Буде вжито додаткових заходів з охорони вокзалів, залізничних станцій, аеропортів, портів та інших стратегічно важливих об’єктів інфраструктури.

Про це на нараді з керівниками «Укрзалізниці», «Укравтодору», Адміністрації морських портів України, Державіаслужби, морських портів повідомив Володимир Омелян.

– Ми вводимо особливий режим роботи залізничного транспорту. Він передбачає забезпечення пропускної здатності залізничної мережі і відповідного рухомого складу для потреб оборони в основних напрямках, визначених Генеральним штабом Збройних сил України, – заявив Володимир Омелян.

Відзначається, що пріоритет матимуть поїзди, які здійснюють перевезення, пов’язані з потребами збройних сил, за наказом військового командування.

Крім цього, Омелян доручив створити оперативний штаб для взаємодії з військовим командуванням. Як пояснив міністр, планується ввести активну участь співробітників сфери транспорту в територіальній обороні.

1 коментар на “Омелян: “У зв’язку з воєнним станом, режим роботи Придніпровської залізниці кардинально зміниться”

  • Та невже? Що й через ст. Пологи зменшиться транзит товарняків сформованих з вагонів РЖД в напрямку маріупольских заводів?!
    р.s.: Чого цей Омилян у мисливську форму вирядився? Заборонили ж! Чи він ще й у ВОХРі УЗ підробляє – доба/через три? ))

Залишити відповідь