“Опозиційний блок” в Пологівському районі публічно звітував (ФОТО)

Опубліковано в 10:11 Новини, У Пологах    332

4 березня в міському будинку культури “Гірник” згідно з вимогами Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” відбувся публічний звіт депутатів міської, районної та обласної рад
від політичної партії “Опозиційний блок” в Пологівському районі.

На звіт запрошувались виборці міста та району, керівництво міста та району, голови сільських рад, директори шкіл, представники громадськості. Перед зібранням виступили: – голова фракції депутатів від “ОБ” в районній раді, голова постійної комісії з питань промислової політики, бюджету та управління об,єктами спільної власності територіальних громад Тимошенко В.В., – депутат районної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування Цихмистро Д.В., – голова фракції депутатів від “ОБ” в міській раді Стасова Л.Г., – заступник голови районної ради Шевченко І.О., – депутат обласної ради Чесноков І.І., – народний депутат України 7 скликання, представник політради обласної організації політичної партії “ОБ” Дудка О.І.

В завершальному слові, голова територіальної організації політичної партії “ОБ” Тимошенко В.В. запевнив присутніх, що депутати від цієї політичної сили ні на крок не відійдуть від принципу – “Кожне прийняте рішення – повинно йти на користь громадян” та сердечно привітав присутніх на зібранні жінок зі святом весни 8 Березня. Зустріч пройшла в конструктивній та діловій атмосфері. 

1 коментар на ““Опозиційний блок” в Пологівському районі публічно звітував (ФОТО)

  • А які основні тези цього звіту? Чому ії не озвучили для більш ширшого кола громадськості?

Залишити відповідь