Органи місцевої влади + служба зайнятості + роботодавці за “круглим столом” у Пологах

Опубліковано в 18:19 Новини, У районі    241

Напередодні 27-ої річниці з дня заснування державної служби зайнятості України у Пологівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбулося засідання «За круглим столом», за участю представників влади, керівників ринкоутворюючих підприємств району, представників кадрових служб та соціальних партнерів.

Відкрив нараду директор Пологівської філії Лупейченко М.П. З метою налагодження співпраці з роботодавцями він окреслив коло питань, які в першу чергу необхідно обговорити.

Темою обговорення на засіданні за «круглим столом» стала взаємодія органів місцевої влади, служби зайнятості та роботодавців щодо збереження та створення нових робочих місць, тісних партнерських відносин в питаннях забезпечення зайнятості населення.

Присутніх інформували про можливість професійного навчання та підвищення кваліфікації шляхом стажування, презентували послуги, які направлені на економічну підтримку роботодавців, а саме про можливість отримання компенсації в розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування працівників на нові робочі місця.

Спілкування проходило у формі дружнього діалогу, що дало можливість не тільки розглянути питання порядку денного, а й намітити шляхи плідної співпраці з роботодавцями.

Інформує: Пологівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь