Оріхів-Пологи-Новомиколаївка: Чия ракетка перемогла? (ФОТО)

Опубліковано в 16:56 Новини, У районі, Фото-галерея    590

15 вересня, у селі Пологи на корті «АгроКом1990» відбувся відкритий тенісний турнір між гравцями Оріхова, Поліг та Новомиколаєвки.

Гостей нашого міста привітали міський голова Юрій Коноваленко та його заступник Сергій Колісник.

Гра була досить активною та, місцями, напруженою.

Серед пологівських тенісистів, участь брали: Генадій Суходоля, Юрій Балихін, Роман Сорока, Віктор Бандуров, Сергій Гайдук, Василь Тимошенко.

Команда з Оріхова програла пологівцям у півфіналі, тоді як три пологівські команди та дві новомиколаївські, до нього потрапили. Але, невдовзі отримавши поразку, до фіналу дійшли лише два пологівських тенісисти – Сергій Гайдук та Василь Тимошенко. Вони змагались із новомиколаївцями, і, нажаль програли. Тож, кубки дістались тенісистам Новомиколаївського району. Усі учасники отримали пам’ятні подарунки. Нагороди вручали міський голова Юрій Коноваленко та його заступник Сергій Колісник. Вони подякували усім гравцям за участь та побажали подальших перемог у цьому спорті. 

Окрім того, організотори натякнули, що невдовзі у Пологах відбудеться і жіночий турнір, адже дівчата-тенісистки у нашому місті теж є, як і в інших районах Запорізької області.

Суддею змагань, традиційно, виступив Олексій Пеньковський.

Проведений турнір був приурочений 130-річчю міста Пологи.

Залишити відповідь