Оріхівського гвалтівника та вбивцю 23-річної дівчини засуджено

Опубліковано в 17:15 Важливі, Новини, У регіоні    438

Запорізькою місцевою прокуратурою № 2 забезпечено належне підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 36-річного зловмисника, який вчинив вбивство з метою приховати інший злочин.

Раніше засуджений за вчинення корисливих злочинів та злочинів, пов’язаних з насильством, мешканець Оріхівського району області, маючи умисел на зґвалтування 23-річної мешканки Запорізького району, так як остання чинила опір та намагалася втекти, за допомогою металевої труби умисно спричинив їй тяжкі тілесні ушкодження, після чого перевіз її до гаражу за місцем свого мешкання, де, попередньо зв’язавши, незаконно її утримував, та скориставшись безпорадним станом потерпілої згвалтував її.

В подальшому, з метою уникнути кримінальної відповідальності та приховати вчинені злочини, нелюд вчинив умисне вбивство потерпілої на території Запорізького району.

Завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, наполегливій позиції прокурора, обвинуваченому призначене покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Інформує: Прес-служба прокуратури Запорізької області

Залишити відповідь