П’яний чоловік побив дідуся з бабусею на очах у 6-річного сина. Вгадайте, яке покарання?

Опубліковано в 21:34 Важливі, Новини    461

Дебошира покарали всього 200 годинами громадських робіт, і ніякого відшкодування збитків.

Інцидент стався у Більмацькому районі. За словами потерпілих, їх дочка кинула чоловіка, який буянив, коли вип’є, забрала сина і приїхала до них. Через кілька днів обвинувачений, як він зазначив на суді, вирішив помиритися з дружиною, для чого приїхав пізно ввечері в будинок до тещі і тестя. Останні вимкнули світло і прикинулися, що вдома нікого немає – на прохання дочки. Однак обвинуваченого це не зупинило.

Той помітив у вікні мобільний телефон і зрозумів, що в будинку хтось є, силою штовхнув і відкрив вхідні двері. У коридорі його намагався зупинити тесть з проханням залишити їх родину у спокої. Розлючений чоловік почав його бити, продовжуючи навіть коли той знепритомнів. З криками, що у того хворе серце і благанням припинити, кинулася теща. Зять ударив її в живіт – так що вона пролетіла метра два, і на деякий час втратила свідомість. А коли прийшла до тями, побігла на вулицю кликати сусідів на допомогу. Тільки після цього нелюд покинув будинок. Все це відбувалося на очах у його 6-річного сина.

Пізніше він намагався попросити вибачення у родичів дружини. Але так як це був не перший конфлікт, його не пробачили і справу довели до суду.

Проте, рішення Куйбишевського райсуду виявилося більш ніж гуманним: чоловік відбувся лише громадськими роботами.

Джерело: ipnews.in.ua

Залишити відповідь