П’ята сесія Пологівської міськради. Чи прийнято проект про велопарковки?

Опубліковано в 13:27 Новини, У Пологах, У районі    710

Сьогодні 22 листопада відбулось засідання п’ятої сесії Пологівської міської ради.

Попередньо розглянувши всі запитання на погоджувальних комісіях, під час  сьогоднішньої сесії, депутати затверджували звіти про виконання сільських бюджетів Басанської, Інженерненської та Семенівської сільських рад по доходах та видатках, вносили зміни до прийнятих рішень та програм.

На засіданні депутати проголосували за створення нового комунального закладу дошкільної освіти у с. Інженерне, переобрали керівників деяких комунальних організацій, проголосували за надання у власність земельних ділянок для будівництва та ведення господарства та за преміювання міського голови.

Говорячи на тему землі, депутати не могли не обговорити теми незатребуваних земель Пологівщини. Тут не обійшлося без пояснень та уточнень спеціалістів.

Хоча за більшість питань голосували пакетно, окремим пунктом депутати визначили обговорення проекту, який передбачає встановлення велопарковок на подвір’ях шкіл Пологівської ОТГ (за петицією Оксани Бойкової на сайті Пологівської міської ради “Розумне місто”).
23 голоса -“за” і 1 – утримався – ось такий результат підтримки петиції від пологівців.

Хоча у депутатів і були деякі запитання стосовно облаштування велопарковок, рішення було прийнято, що прийметься до уваги при формуванню бюджету на 2020 рік.

У народних обранців попереду багато роботи, адже незабаром (у грудні) прийняття бюджету та розгляд інших питань на наступній сесії.

Залишити відповідь