Партії-переможці отримають мільйони від держави

Опубліковано в 13:35 Актуально, В Україні, Новини    612

Якщо офіційні результати виборів підтвердять дані екзит-полу, то державне фінансування отримають 11 партій, які отримали понад 2% голосів.

Згідно з даними національного екзит-полу, на виборах у Раду понад 2% набирають 11 партій, які й отримають гроші від держави в залежності від свого результату. Ці кошти партії отримуватимуть упродовж 5 років.

Найбільшу частку отримає президентська партія «Слуга народу» — 537 мільйонів гривень кожного року, тобто понад 2,5 мільярди за 5 років.

Далі йдуть:«Опозиційна платформа – за життя» – 141 млн за рік;

«Європейська солідарність» – 109;

«Батьківщина» – 93;

«Голос» – 77;

«Сила і честь» – 54;

«Опозиційний блок» – 40;

«Партія Шарія» – 38;

«Радикальна партія Ляшка» – 34;

«Українська стратегія Гройсмана» – 27;

«Свобода» – 26.

Лише 5 перших партій, за даними екзит-полу, долають 5-відсотковий бар’єр і проходять у Раду. Офіційні результати виборів ЦВК має оголосити до 5 серпня.

Джерело

1 коментар на “Партії-переможці отримають мільйони від держави

  • Навіщо (який сенс), для яких цілей, роздавати наші гроші партіям до 5 відсоткового бар’єру , які практично всі є -партією одноєї людини, бо неодноразово бачив, у нас у Пологах , перед виборами , в агітаційних наметах різних партій одну і ту ж людину ,найману, а не конкретної партіїї -представника?
    А партії , подолавші 5відсотковий бар’єр, умовний її представник-депутат Криводороженко, буде виступати в ролі благодійника-народного депутата та на свій розсуд буде визначати -дати гроші на лікування , чи не давати… . А чи хто контролює в державі видачу цих грошей і правильність “виклопотаних” цим депутатом сум ?

Залишити відповідь