«Pasika Sirka»: Наші на Дніпропетровщині (ФОТО)

Опубліковано в 16:48 В Україні, Новини, У районі    375

У Дніпропетровській області вперше відбувся Міжрегіональний  етнофестиваль обрядів і оберегів – «Pasika Sirka». Знаково, що захід проводився у Томаківському районі, в місцях розташування історичних пам’яток України, Запорізьких Січей. Ініціювали свято козацькі громадські організації.

Програма фестивалю максимально занурювала в атмосферу часів Отамана Сірка! Всі бажаючі могли взяти участь у майстер-класах з виготовлення оберегів від народних умільців і від школи гри на етно-барабанах. Обрядові дійства, козаче коло, інтерактиви «Козацькі розваги», конкурс «Супер-козак», бої «лава на лаву» для дорослих і «штовхач» для дітей – усе, що символізує стиль життя і дух українського народу.

Від  Пологівського району в заході брали участь студенти ДНЗ «Пологівський професійний ліцей», учасники АТО разом з родинами, представники освіти та козацьких організацій району. Від керівництва району учасників фестивалю вітала заступник голови Пологівської райдержадміністрації Ірина Півень.

На гостей фестивалю «Pasika Sirka» чекали показові виступи від козаків війська Запорізького Низового «Чортомлицька сотня», вихованців школи бойового мистецтва «СПАС» та спортсменів «Олімпійської паланки» громадської організації «МГО Кодацьке військо Запорізьке», байкер-шоу, вогняне піротехнічне шоу «Козацькі вогні», шоу військового оркестру «Наша зброя – музика!», виступи гуртів на сцені Запорізького козацтва та запальні українські танці.

Участь делегатів Пологівського району відбулась в рамках національно-патріотичного виховання, організатор відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Інформує: сайт Пологівської РДА

Залишити відповідь