Пенсіонер з Пологівщини лишився без зв’язку із зовнішнім світом

Опубліковано в 12:59 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    557
Фото умовне

З 1 вересня без аналогового телебачення залишилися глядачі Запорізької області. Але виявилось, що частина жителів  до переходу на цифрове мовлення не  підготувалася. Тож до Запорізького обласного контактного центру продовжують надходити звернення стосовно переходу на цифрове телебачення. У зв’язку з цим  вдруге проведено пряму телефонну лінію для жителів області з представником Національної ради  України з питань телебачення та радіомовлення у Запорізькій області Володимиром Кучугурним.

За годину спілкування з’ясувалося, що жителі області зустрілися в основному з двома проблемами.

Перша – це  слабкий  сигнал або  взагалі  його  відсутність у малих містечках, таких як Токмак, Пологи, Приморськ, у віддалених селах Новомиколаївського, Чернігівського, Приазовського,  Великобілозерського  районів.

Інша проблема пов’язана із забезпеченням ТБ-тюнерами громадян пенсійного віку та малозабезпечених верств населення. Перехід на новий формат виявився для цієї категорії громадян болісним.

Так, заявник із села Магедове Пологівського району, який є самотнім пенсіонером, залишився після відключення аналогового телебачення без єдиного джерела зв’язку із зовнішнім світом – телевізора. Дротове мовлення також відсутнє через крадіжку кабелю. І таких, як він – сотні.

Тож, спілкування з жителями області було напруженим. Володимир Кучугурний усім надав роз’яснення та запевнив, що згодом усі питання  будуть вирішені.

Посадовець також повідомив, що в жовтні в Запорізькій області  відбудеться виїзна нарада під керівництвом голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Юрія Артеменка, на якій буде розглянуто стан покриття території області цифровим сигналом та вироблено заходи для покращення ситуації.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь