Перемогу здобула команда «Перемога». Охорона праці очима пологівських працівників📷📹

Опубліковано в 17:13 Відео-галаеря, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    869

Сьогодні в РЦ «Юність» було проведено захід, приурочений Всесвітньому дню охорони праці.

Організаторами виступили: Пологівський фонд соціального страхування, відділ праці та координаційна рада профспілок. Метою проведення заходу було перш за все привернути увагу до питань охорони праці, а також підвищення рівня спеціальних знань для працівників підприємств та держустанов, та влаштування професійного свята.

Захід проходив у декілька етапів:

Офіційно – інформативний семінар на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

З доповідями виступали: начальник відділення Фонду соціального страхування Руслан Севериненко, головний спеціаліст відділу праці Олена Коротких, начальник відділу охорони праці ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» Володимир Полтавець, страховий експерт Володимир Горобець.

Розважальний конкурс «Знання збережуть життя»

Участь в ньому взяли чотири команди, до яких увійшли представники пологівських підприємств та держустанов. Ось їхні назви: «Білі каски», « Вищий рівень», «Перемога» та «Юність».

Виступи команд оцінювало журі. В невимушеній обстановці та в жартівливій формі під час конкурсів учасники ще раз згадали та закріпили основні знання з охорони праці. Шквал емоцій викликав виступ команди педпрацівників «Юність»

Конкурс закінчився перемогою команди «Перемога». (вибачте за тавтологію)

Команди учасників було нагороджено грамотами і подарунками. Гарний настрій та позитивні емоції було гарантовано організаторам, учасникам та глядачам заходу.

Оля Белименко

Залишити відповідь