Перша річниця Пологівської громади – Зі святом! 📷📹

Опубліковано в 14:59 Важливі, Новини, У Пологах, Фото-галерея    1 057

Сьогоднішній ранок почався в місті з привітань. Адже відзначається перша річниця утворення Пологівської об’єднаної територіальної громади.

Святкування розпочалось із запального танцювального флешмобу «Вас вітає Пологівська громада. Після виступу місцевих колективів, пологівців привітав міський голова Юрій Коноваленко:

«Ми стали єдиною, дружною родиною. Пологівська громада – дивовижний край, в якому мешкають прекрасні, доброзичливі і щирі люди. Кожного дня ми всі разом працюємо, щоб наша громада була розвиненою та комфортною для проживання. Разом ми втілюємо наші задуми, реалізуємо найскладніші плани заради єдиної мети – майбутнього, в якому наші діти та онуки будуть щасливими та гордими за свій край, за своїх батьків. У такі свята, як День громади кожен відчуває себе частиною великою родини. Ми об’єдналися у любові до нашої малої батьківщини, щоб працювати і жити для її добра. Дорогі земляки, низький уклін вам за самовіддану працю, за любов до рідного краю, за внесок у розвиток добробуту громади. Щиро вітаємо вас з першою річницею Пологівської громади. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру».

Також Юрій Анатолійович привітав з першою річницею ровесника громади, маленького жителя Пологівщини Назарчика Цоруліка, який 25 липня буде святкувати рік від народження.

Продовжилось святкування пісенним флешмобом «День добрий, Пологи!».

Після закінчення всі бажаючі могли зробити світлини напам’ять біля мальовничої фотозони.

Дорогі пологівці, щиро вітаємо зі святом, з першою значимою річницею, яка стане початком нових звершень та досягнень!

Алла Гончар

Коментарів: 6

  • А чому міліция не штрафує за скупчення людей та відсутність масок? Куди потрібно відправити фото для складання адмінпротоколів?

  • Я розплакався от щастя! От тільки чого послє виступу місцевих колективів, пологівців привітав міський голова Юрій Коноваленко, отєц-засновник ОТГ а не до? Несправедліівооо! Бо – читайтє завідуйте, я гражданін Палоговской ОТГ!

  • Дуркувата таки назва у міста, особливо хто чує вперше, а дивлячись на фото з сього дійства, взагалі, хто не в кусі, дивується – вони там шО, всі, матері-героїні, з малолітства люблять рожать-бєременніть?! І мужики, теж тудА? І з якого разу понравилось? А скільки вже родили, і все ще люблять? Треба тікать от тУда! )))

    • Мало хто за межами Пологівщини, знає що в цьому випадку Пологи – назва міста, а більшість українців ніколи не чули про нього, хоча населених пунктів з назвою “ПОЛОГИ” в Україні біля п’яти, проте ситуація комічна тим, що нікому у пологівській міськраді в голову не приходить виразити свою “любов” до малої Батьківщини, наприклад, так “Я люблю своє місто Пологи”, чи подібно з таким сенсом, при тому що більшість керівників, та керівниць Пологівської ОТГ мають педагогічну освіту! Вчителі, одне слово…
      До речі, років 60 тому, вважалося правильним говорити, та писати не Пологівщина та Пологівський район, а Пологщина та Пологський район, що дійсно більш ясніше та докладніше пояснює звідки, та від чого, з самого початку пішла ця назва. Як то – полога місцевість, чи пологі схили…

Залишити відповідь