Першачкам подарують LEGO

Опубліковано в 10:43 Важливі, Новини, У регіоні    330

З початку нового навчального року у закладах освіти починає впроваджуватись концепція Нової української школи, у рамках якої велику увагу приділяють удосконаленню та зміні підходів до викладання саме для базової середньої освіти. Наразі триває активний процес підготовки освітніх закладів.

Так, для початкової освіти пріоритетним є виховання відповідальності та самостійності в кожній дитині, а першачкам потрібно адаптуватися та звикнути до шкільного життя. Саме тому для перших класів упроваджуються ігрові методики навчання з LEGO.

The LEGO Foundation безкоштовно надала всім комунальним та державним українським школам набори конструктора, що розраховані на кожного першокласника. На першому етапі йдеться про набори «шести цеглинок», які забезпечуватимуться у розрахунку на кожного першокласника, та «LEGO Play Box», які надаватимуться додатково на кожен клас.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації,  базові набори «шести цеглинок» від The LEGO Foundation мають отримати 509 закладів загальної середньої освіти Запорізької області, де прогнозовано сядуть за парти 18,3 тисячі першокласників  у близько 830 класах.

За інформацією Міністерства освіти і науки, забезпечення набором «LEGO Play Box» відбуватиметься в чотири етапи. Так, Запорізька область у числі тих, хто отримає ці набори під час останнього етапу, що розрахований на період з грудня 2018 до квітня 2019 року.

Довідково: завдяки допомозі The LEGO Foundation кращі ігрові методики навчання зможуть випробувати майже 400 тис. першокласників у 16 тис. шкіл, де проводитимуть навчання близько 22 тис. учителів.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь