Перші сонячні батареї у Пологах: Де будуть ще встановлені? Скільки коштуюють? Яка гарантія? (ФОТО)

Опубліковано в 16:40 Важливі, Новини, У Пологах    1 071

Сьогодні, по вул. Державній, у Пологах, було встановлено перші 4 сонячні батареї на стовбах вуличного освітлення біля центральної районної лікарні.

Де узялись? Де ще встановлять? За чий кошт? Яка гарантія?

На усі ці питання відповів міський голова Юрій Коноваленко:

У вересні, міська рада прийняла рішення взяти участь у конкурсі на отримання гранту для реалізації проекту освітлення міста Пологи в рамках заходів ГО “Безпека громади”.

Через ПМК-129, яке робило вуличне освітлення у місті, було запропоновано прийняти участь у цьому конкурсі. Подавши відповідні дані про нашу громаду, наше місто, через деякий час ми виграли цей грант. Він передбачає запровадження проекту встановлення автономного освітлення у громадських місцях, де немає можливості зробити звичне освітлення.

Тож, сьогодні встановлюють, і завтра вже будуть завершені роботи по 15 таких світильниках на сонячних батареях. 

4 вже стоять з боку лікарні, інші – по вул. Чеберка, далі будуть встановлені на дитячих майданчиках (біля школи №3, №4, №6, вул. Пушкіна, Зарєчна, Цілинна, м-н Пологи-5). 

Точну вартість сонячних світильників назвати важко, але орієнтовно – 300 тисяч. грн.. Аккумуляторів вистачає на 5 років, – зазначили нам в організації.

Наступний наш крок, який вже підтримали депутати, – з нового року, на умовах співфінансування, ми власним коштом встановимо ще 15 штук. Адже необхідність у цьому є, бо не всюди є можливість встановити освітлення через високовольтні стовби. Такою є, наприклад, вулиця Соборна.

Коментарів: 2

  • А еще надо поставить такие светильники на пути к ж.д. станции Пологи 5 .Там так страшно идти ночью на поезд.

Залишити відповідь