Перший протокол у Пологах за порушення карантину

Опубліковано в 13:15 Важливі, Новини, У Пологах    2 873

Правоохоронці  виявили порушення обмежувальних заходів у місті Пологи. На порушника складено адміністративний протокол. 

Зокрема, поліцейські сектору реагування патрульної поліції під час проведення перевірки надання послуг пасажирських перевезень в місті Пологи виявили водія автобуса, який перевозив більше 10-ти пасажирів. На водія склали адміністративний протокол за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадуємо, до 3 квітня на всій території України введена заборона на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні та перевезення понад 10 пасажирів одночасно у міському транспорті, автобусах й маршрутних таксі. А також заборонено проведення всіх масових заходів за участю понад 10 осіб. Тимчасово припинити свою роботу повинні й заклади громадського харчування, торговельні та розважальні заклади, фітнес-центри, заклади культури і освіти.

Поліцейські до завершення карантину контролюватимуть виконання цих норм. Основне завдання – це превентивна та роз’яснювальна робота, заходи з протидії злочинності. Проте у випадку виявлення порушень до порушників будуть вжиті заходи реагування згідно із чинним законодавством.

Поліція Запорізької області звертається до громадян із проханням не нехтувати заборонами та не порушувати вимог чинного законодавства, адже вони спрямовані насамперед на забезпечення порядку і безпеки кожного.

Залишити відповідь