Перший тиждень нового року на Пологівщині: крадії, дроворуби, бійки, наркотики, зброя

Опубліковано в 13:08 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 056

У період з 30 грудня по 6 січня до Пологівського відділу поліції надійшло 135 звернень та повідомлень громадян із яких 11 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

З числа кримінальних правопорушень зареєстровано 2 факти крадіжок, відомості внесені до ЄРДР за ознаками ст.185ККУ (Крадіжка). Встановлено 3 осіб правопорушників, триває перевірка на їх причетність до вчинення злочинів.

3 факти тілесних ушкоджень. Слідчими відкрито кримінальні провадження передбаченого ч.1 ст.125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження), триває перевірка та встановлення всіх обставин події.

4 злочини у сфері обігу наркотичних засобів та їх прекурсорів. Слідчим відкрито кримінальні провадження за ознаками кримінального правопорушення за ст..309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), триває перевірка.

1 злочин пов’язаний з незаконним поводженням зі зброєю. Відомості внесені до ЄРДР за ознаками ст..263 ККУ.

Дроворуби продовжують “атакувати” місцеві насадження:

29 грудня працівниками сектору реагування патрульної поліції під час патрулювання у місті Пологи по вулиці Ставковій в парковій зоні поблизу річки «Конка» було помічено та затримано  2 осіб які здійснювали незаконну порубку дерев. Поліцейськими зібрано матеріали щодо нанесення матеріального збитку та направлено до Пологівського лісового господарства. Працівниками Пологівського лісового господарства в межах їх компетенції вирішується питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб правопорушників за ознаками п.1 ст. 65-1 КУпАП (Знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень).

За вказаний період працівниками сектору реагування патрульної поліції під час здійснення патрулювання встановлено 4 осіб які здійснювали незаконну порубку дерев. За 2 фактами відкрито кримінальні провадження за ознаками ст..264 ККУ (Незаконна порубка лісу), щодо 2 осіб за 2 фактами поліцейськими зібрано матеріали щодо нанесення матеріального збитку та направлено до Пологівського лісового господарства. Працівниками Пологівського лісового господарства в межах їх компетенції вирішується питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб правопорушників за ознаками п.1 ст. 65-1 КУпАП (Знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень).

Крім цього за вказаний період складено 35 адміністративних протоколи, а саме по лінії Безпеки Дорожнього Руху – 14, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 21 адміністративних протоколи.

За ознаками адміністративного правопорушення передбаченого ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані алкогольного  чи наркотичного сп’яніння) притягнуто 2 осіб правопорушників.

Повідомляє: Пологівський відділ поліції

Залишити відповідь