Петро Порошенко проведе у Запоріжжі Раду регіонального розвитку

Опубліковано в 10:38 Актуально, Важливі, Новини, У регіоні    258

Як повідомляє zp.depo.ua стало відомо, що незабаром у Запоріжжі відбудеться засідання Ради регіонального розвитку області за участі президента України Петра Порошенка.

Про це повідомив очільник Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль під час онлайн-наради зі своїми заступниками та керівниками підрозділів ЗОДА.

На засіданні Ради регіонального розвитку області за участі Президента України підбиватимуть підсумки роботи за всіма напрямками розвитку регіону та планувати роботу на наступні три роки: 2019 – 2021.

“Президент оголосив, що буде об’їжджати всі області і проводити ради регіонального розвитку по всіх областях: тому, що зроблено, і тим планам, що маємо робити”, – повідомив Бриль.

В якості підготовки до форуму за участі Порошенка очільник ЗОДА доручив розширити склад обласної Ради регіонального розвитку, затверджений 2016 року, додавши туди керівників великих промисловим підприємств, приватного бізнесу, інвесторів, громадськість. Розширеним складом Рада регіонального розвитку має зібратися вже наприкінці листопада.

Коли відбудеться засідання за участі Президента, Бриль не уточнював, але зазначив, що одне з головних завдань на цей рік “готуватися до розширеної Ради регіонального розвитку за участі президента”.

Залишити відповідь