Петицію підтримано! Що ще вирішили на сесії Пологівської міськради?

Опубліковано в 15:17 Важливі, Новини, У Пологах    488

21 вересня, відбулося пленарне засідання сорок дев’ятої сесії Пологівської міської ради.

Сьогодні депутати вперше проводили свою роботу в оновленій залі засідання міської ради, в якій будо виконано капітальний ремонт.

На засіданні було розглянуто 30 проектів рішень, які стосувалися виконання Програм Пологівської міської ради, використання комунального майна та земельні питання.

Також, депутатами міської ради було розглянуто електронну петицію «Про встановлення тренажерів на території гімназії «Основа», яка набрала необхідну кількість підписів громадян на її підтримку. Депутатами прийнято рішення підтримати петицію, передбачити в бюджеті на 2019 рік кошти на придбання та встановлення спортивного обладнання у всіх міських школах та запропонувати Пологівській районній раді співфінансування.

Сьогодні на сесію до депутатів завітали заступник начальника ГУ НП в Запорізькій області Шабанов В.В. та начальник Пологівського ВП НП Войнов С.М., які проінформували про стан оперативної обстановки в м.Пологи та Запорізькій області. Звернулися до депутатів з проханням виділити кошти в бюджеті на 2019 рік на придбання обладнання необхідного для роботи.

Також, депутати зустрілися з представником громадської організації «Безпека громади» Копиловим О.В., який запропонував депутатам взяти участь у конкурсі на отримання гранту на реалізацію проекту освітлення м. Пологи. Дана пропозиція була підтримана депутатами міської ради одноголосно.

Інформує: міськрада

Залишити відповідь