Підбито підсумки благодійного телемарафону для захисників України

Опубліковано в 12:38 Новини, У регіоні    185

Наглядова рада єдиного в Україні благодійного телемарафону на підтримку захисників України, який проводився у нашій області за сприяння облдержадміністрації наприкінці минулого року, завершила розподіл зібраних коштів. До марафону приєдналися 782 організації та фізичні особи, які перерахували 1 мільйон 23 тисячі 500 гривень.

Найбільш активними були навчальні заклади, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, великі промислові підприємства та фермерські господарства.

За інформацією одного з організаторів марафону Дениса Безтужева, допомогу отримали 515 осіб, серед яких 128 членів родин загиблих учасників Антитерористичної операції, 7 інвалідів першої групи, 21 інвалід другої групи, 93 інваліди третьої групи. Також організатори марафону підтримали лікування 42 демобілізованих бійців, які отримали поранення та травми на війні, профінансували післяопераційну реабілітацію 102 колишніх військових. Також кошти на вирішення соціально-побутових питань отримали 91 учасник бойових дій та 9 багатодітних родин.

На думку організаторів, телемарафон став одним із символів єднання запорізької громади навколо підтримки українських солдат, сприяв консолідації ветеранського руху, усвідомленню того, що жодного нашого захисника не покинуто з проблемами на самоті. Обласна влада та громадські активісти не зупиняються на досягнутому та вже розпочали підготовку до чергового благодійного марафону, який стартує на початку листопада та триватиме до Дня Збройних Сил України.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь