Підприємці малого та середнього бізнесу сплатили до місцевих бюджетів регіону 941 мільйон гривень

Опубліковано в 9:31 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    261

За вісім місяців запорізькі підприємці і підприємства сплатили до місцевих бюджетів регіону 941 мільйон гривень єдиного податку. За словами начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Романа Афонова, надходження на 65,7 мільйони або на 7,5 відсотки перевищили рівень аналогічного періоду минулого року.

Фізичні особи-підприємці внесли до скарбниць громад 682 мільйони, від суб’єктів господарювання-юридичних осіб надійшло 127 мільйонів, від агровиробників – понад 131 мільйон.

З початку року платники спрощеної системи оподаткування, які працюють у м. Запоріжжя, направили до міського бюджету 527,6 мільйонів, платники м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів перерахували 98 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 74 мільйони, Гуляйпільського та Оріхівського районів – 34,8 мільйони, Більмацького, Розівського та Пологівського районів – 34,4 мільйони, Василівського та Михайлівського районів – 32,7 мільйони, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 31,3 мільйони, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 28,5 мільйони тощо.

Нагадаємо, ставки єдиного податку складають: для платників І групи – 210,20 гривні, ІІ групи – 944,60 гривні, ІІІ групи – 5 відсотків від доходу або 3 відсотки від доходу для платників ПДВ. Ставка податку для агровиробників залежить від категорії земель (або водного фонду) та їх розташування (рілля, сіножаті і пасовища, багаторічні насадження, сільгоспугіддя, що перебувають в умовах закритого ґрунту тощо). Їх розмір розраховується у відсотках від бази оподаткування, тобто, від нормативної грошової оцінки одного гектара сільгоспугідь (ріллі) з урахуванням коефіцієнта індексації.

Залишити відповідь