Підприємці Пологівщини прийміть вітання з професійним днем!

Опубліковано в 13:57 Афіша, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У Пологах, У районі    268

Вітаємо з професійним святом – Днем підприємця – ініціативних, енергійних і соціально відповідальних людей – підприємців Пологівського району, які своєю працею й активною позицією досягають результатів, створюють робочі місця, наповнюють бюджет, запроваджують інновації.

Прийміть наші найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі. Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаємо вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів та послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

Вдалих угод вам, надійних партнерів і щоб удача та надія ніколи не залишали вас. Нехай у ваших родинах також буде тепло та затишок, а ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту ваших рідних. Оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров’я і благополуччя усім вам!

З повагою, Генадій Суходоля,

голова Спілки підприємців Пологівського району

Усі бажаючі запрошуються 16 вересня згуртовано, об’єднавшись воєдино, прийняти участь в урочистій ході з гаслом єдності та привітати Пологи з ювілеєм. Адже саме на нас, наших підприємцях тримається наше місто. 

Деталі за номером: 067-617-77-78

Залишити відповідь