ПІК приєднується до роботи комунальників. А ти? (ВІДЕО)

Опубліковано в 23:47 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах    446

«Благоустрій» та «Житло-сервіс» різні підприємства, одна мета (частина друга).

Як вже було опубліковано та пояснено раніше КП «Житло-сервіс» та КП «Благоустрій» – це два підприємства, що виконують різні завдання по забезпеченню порядку в місті та обслуговуванню багатоквартирних будинків, споруд та прибудинкових територій. У неділю 17 березня – День працівника житлово-комунального господарства, тому саме зараз час познайомити вас ближче зі структурою та діяльністю цих двох організацій.

Сьогодні, наше завдання розповісти про колективи підприємств, їхню роботу, умови праці та навіть побувати «у шкурі» працівника житлово-комунального господарства.

Комунальне підприємство «Житло-сервіс» нараховує 70 працівників, які відповідають за обслуговування будинків, споруд та прибудинкових територій. Олександр Луценко є директором КП«Житло-сервісу». В штаті, за словами директора, працюють 22 двірника, 6 водія, слюсаря-сантехніки, електрики, бухгалтера, вантажники, контролери.

У штаті комунального підприємства «Благоустрій» працюють 16 прибиральників території (основна бригада) та 2 прибиральники кладовищ, 4 прибиральники службових приміщень, 1 водій екскаватора, 1 водій автовишки, 2 тракториста, 2 робітника зеленого будівництва, 1 водій автотранспорту, 1 доглядач кладовищ, 1 слюсар-ремонтник, 2 охоронці, 2 електромонтери, розповідає Сергій Титюк – директор підприємства.

Працівники обох підприємств отримують зарплату не більшу за мінімальну, а роблять дуже багато.

Журналісти ПІК сьогодні змогли переконатися у тому, що праця людей у житлово-комунальній сфері є досить важкою та кропіткою. Ми змогли поспілкуватися з бригадиром КП «Благоустрій» Людмилою Вікторівною та дізнались багато цікавого про нелегку працю простої жінки. Ми навіть мали змогу зробити частину роботи, яку виконує працівниця кожного дня.

Хочемо привітати працівників житлово-комунальної сфери з їх професіональним святом та побажати міцного здоров’я, наснаги та достатку.

Ми цінуємо вашу працю! Пологівці, цінуйте й ви!

Оля Белименко

Залишити відповідь