Півтисячі за непристебнутий ремінь і багато іншого: ДЛЯ ВОДІЇВ ПРИГОТУВАЛИ НОВІ ШТРАФИ

Опубліковано в 11:13 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    1 307

Верховна Рада України схвалила підвищення штрафів за порушення Правил дорожнього руху.

Прийнято за основу законопроект №2695, який передбачає збільшення штрафів за порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломів з 3 до 30 неоподатковуваних податком мінімумів громадян (з 51 грн до 510 грн). Керування транспортним засобом, не зареєстрованим належним чином, або без номерного знака обійдеться тепер в 510 грн замість 170, а штраф за повторне порушення перерахованих вище пунктів посилиться з 255 до 680 грн.

Ще серйозніше буде каратися перевищення дозволеної швидкості більш, ніж на 50 км/год – 3 400 грн (раніше 510), стільки ж складе штраф за залишення водієм місця дорожньо-транспортної пригоди. В останньому випадку можна ще на півроку втратити право керування транспортними засобами і навіть отримати адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб.

Законопроектом також пропонується дозволити поліцейським використовувати фото- і відеотехніку, в тому числі на автомобілях без розпізнавальних знаків і написів. І це насторожує – повертаються часи «даішників в кущах», які не мають нічого спільного з безпекою на дорогах.

Нагадаємо, що поки камери автофіксації порушень ПДР контролюють лише швидкісний режим, але можуть вони дуже багато.

Джерело: uzr.com.ua

Залишити відповідь