Плакатна експозиція “Символ твоєї свободи” вже в Пологах (ФОТО+ВІДЕО)

Опубліковано в 15:48 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    558

У рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження плану заходів з відзначення 100-річчя подій української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 року, в містах і селах Запорізької області організовуються виставки інформаційно-просвітницьких стендів з історії державного герба України, які розроблено українським інститутом національної пам’яті.

В Пологівському районному краєзнавчому музеї сьогодні відбулася плакатна експозиція під назвою “Символ твоєї свободи”. Вона прибула до музею з Гуляйпільського району, та пробуде у Пологах 2 тижні.

На виставці були присутні представники РДА та райради, військовослужбовці – строковики, ветерани АТО, й інші почесні гості.

Присутні почули про історію українського тризуба, та могли висловити свої думки.

Як формувалася українська державність, створювались державні символи, та хто з діячів приймав в цьому найактивнішу участь розповідала екскурсовод пологівського районного краєзнавчого музею І. Кособок.

Після огляду та обговорення плакатної експозиції, працівниками музею було проведено оглядову екскурсію для всіх присутніх.

Гості та місцеві жителі змогли ще більше дізнатися про історію Пологівського краю та навіть послухати звучання старовинного патифону.

На завершення, зробили спільне фото на згадку:

Оля Белименко

Залишити відповідь